Main Menu x

SIK SORULAN SORULAR
1 - Aradığım ürünü nasıl bulabilirim ?
İncelemek / satın almak istediğiniz ürünü arama butonuna yazarak kolayca bulabilirsiniz. Tüm ürünleri görüntülemek için ürünler sayfasına giderek incelemede bulunabilirsiniz. Ayrıca ürün sayfamızda yer alan kategoriler kısmından detaylı olarak arama yapabilirsiniz.
2 - Seçtiğim ürünü sepete nasıl alabilirim ?
Seçtiğiniz ürünü adet belirttikten sonra 'sepete ekle' butonu yardımıyla kolayca sepetinize atabilirsiniz.
3 - Ürünleri daha yakından nasıl görebilirim ?
Ürün fotoğrafları üzerine tıklayarak büyük ve detayları kolaylıkla inceleyebileceğiniz fotoğraflara erişebilirsiniz.
4 - Sepetimde ki ürünleri nasıl görebilirim ?
Sepetinizdeki ürünleri görüntüleyebilmek sayfanın üst kısmında yer alan sepet ikonuna tıklayabilirsiniz. Buton sizi sepetinize götürecektir.
5 - Sepetimde ki ürünlerin siparişini nasıl verebilirim ?
Siparişinizi oluşturabilmek için sepet sayfasında bulunan 'ödeme yap' butonuna tıklayarak ödeme sayfasına geçebilirsiniz. Ödeme sayfasına yönlendirilmeden önce websitesine giriş yapmanız gerekmektedir.
6 - Kredi kartı ile nasıl ödeme yapabilirim ?
Ödeme yapabilmek için 'ödeme yap' butonuna tıkladıktan sonra gelen ekranda kredi kartı bilgileriniz ve adres bilgilerinizi eksiksiz girmeniz gerekmektedir.
7 - Bunların dışındaki konularda nasıl yardım alabilirim ?
Bu başlıkların dışındaki sorularınız için aşağıdaki iletişim bilgilerimizden faydalanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.
ADRES: ATATÜRK SAN. SİT 2. KISIM 12. SOK PARÇACILAR ÇARŞISI NO: 5-6 MASLAK - İSTANBUL TELEFON: +90 (212) 276 62 64 / +90 (212) 276 63 33 (fax) EPOSTA: destek@arabamaraba.com www.arabamaraba.com

Main Menu x
X
WhatsApp chat